Stav let’s playe: dokončen, 16 částí

Need for Speed: ProStreet je videoherní závodní simulace, která se odlišuje od předchozích dílů série tím, že se soustředí na legální závody na uzavřených okruzích, místo tradičního pouličního závodění. Hra byla vydána v roce 2007 společností Electronic Arts.

Hráči mají možnost soutěžit v různých typech závodů, jako jsou sprinty, dragové závody, driftování a time attack. Hra nabízí širokou škálu vozidel, od tuningu až po exotické supersporty, které lze dále upravovat a vylepšovat. ProStreet se také zaměřuje na fyziku a realističnost jízdy, což přináší novou úroveň náročnosti a strategie. Grafika byla pro svou dobu velmi pokroková, což poskytovalo působivé vizuální zážitky.
Zajímavostí je, že ProStreet přinesl nový systém poškození vozidel, který má vliv na výkon a ovladatelnost vozidla, což přidává další rozměr do závodění.

Celkově je Need for Speed: ProStreet považován za odvážnou odbočku od klasického stylu série, která přinesla nové prvky do žánru závodních her, někteří si jej oblíbili a jiní mu nikdy nepřišli na chuť.
guest
Jak si říkáš? (nepovinné)
Můžeš zanechat e-mail (nepovinné)
0 komentářů
Inline Feedbacks
View all comments