Zoeina posedlost

Žánr: středověké fantasy
Popis: Příběh o Zoenen el ar cara de Edyneris – Henry, probouzejíc se uprostřed lesů se ztrátou paměti, naráží na zvláštní ženu – Zoe, princeznu z padlého království, která po sedmi letech strávených o samotě ve vyhnanství, trpí šílenou asociální fóbií a současně posedlostí ubližovat všem kolem a mstít se společenství, které nikdy sama nedokáže porazit. Stále unikajíc roky trvajícímu nahánění podpořenému přímo nebeskou odměnou za její dopadení, je na první pohled pouze psychopatickým, sadistickým a bezcitným zabijákem a současně i snem každého lovce lidí. Henry však, díky své neznalosti místního světa, je zřejmě jediný, kdo se s ní dokáže sblížit natolik, aby nejen dokázal ovládat její záchvaty šílenství a touhu po krvi, ale také jediný, kdo je schopný ji následovat na cestě za pomstou a najít v ní zapomenutou osobu, kterou nikdo jiný nepochopil.
Zatímco každý večer usíná vedle vražedkyně, které se mezi lidmi říká Paní temnoty, stává se pomalu druhým nejhledanějším člověkem a nepřítelem společnosti, kterou se oba snaží svrhnout. A stále si není jist, jestli tuto válku vůbec přežije.

Text obsahuje (případně obsaovat bude) násilí, mučení, vulgární výrazy, sex apod., není tudíž vhodný pro mladistvé nebo osoby citlivé na tyto témata.

Datum zveřejnění první verze: 07.09.2022
Datum zveřejnění druhé verze: 07.10.2022
Datum zveřejnění třetí verze: 10.11.2022
Datum zveřejnění čtvrté verze: 18.11.2022
Datum zveřejnění páté verze: 07.12.2022