České nekorektní let’s playe, kde se podíváme na staré i novější hry.

Zde se nacházejí mé let’s play videa (hraní her s komentářem) z různých her, streamované přímo z tohoto webu. Je to má soukromá alternativa k YouTube kanálu.Bude ještě pár měsíců trvat, než to bude plně funkční, současný obsah je testovací.

Níže lze vybrat hru a přejí na stránku s videi týkajícími se oné hry.


Baldur’s Gate 3 je příběhově bohaté RPG, zasazené do světa Dungeons & Dragons, kde hráč svými rozhodnutími ovlivňuje příběh o přátelství a zradě, o přežití a obětování a o vábení k absolutní mocí. Toto bude na dlouho. Stát se může cokoli. Neručím za to, že to dohraju. Ale je to hra, na kterou jsem čekal dlouhá léta a kterou rozhodně dohrát chci. Plné BG3, bez zbytečných střihů.

Stav let’s playe: zatím nedokončen


Průchod hrou Amnesia The Dark Descent v hard mode. Pobyt v temnotě spěje ke konci, možnosti ukládání jsou omezené, oleje není nazbyt a nepřátelé zabíjí ihned.

Režim hard mode byl vydán 28.09.2018 jako alternativa k základnímu a výchozímu režimu. Jedná se o nejtěžší zkoušku, jakou tato hra nabízí.


Průchod hrou Need for Speed: ProStreet, což je videoherní závodní simulace, která se odlišuje od předchozích dílů série tím, že se soustředí na legální závody na uzavřených okruzích, místo tradičního pouličního závodění. Hra byla vydána v roce 2007 společností Electronic Arts.


Need for Speed: Most Wanted je závodní videohra z roku 2005 od EA Black Box, kde hráči přebírají roli závodníka, který se snaží získat titul “Nejhledanějšího” zločince, utíkajícího před policií. Hra kombinuje otevřený svět s neomezenou svobodou pohybu a lineární strukturou misí, kde hráči sbírají body, aby se dostali na seznam nejlepších závodníků. Progres je založen na získávání nových vozidel a úprav jejich výkonu a vzhledu. Policie hráčům činí překážky, což přidává do hry element stíhání a úniků.


Half-Life 2 je akční střílečka z pohledu první osoby vyvinutá studiem Valve a vydaná v roce 2004. Hráči se ujímají role vědce Gordona Freemana, který se probouzí do dystopického světa ovládaného mimozemskou rasou Combine. Spolu s odbojem bojuje proti okupantům a snaží se osvobodit lidstvo. Hra je vysoce ceněna za svou inovativní fyzikální interakci, působivý příběh a promyšlený herní design.


Beyond a Steel Sky je adventura vytvořená a vydaná studiem Revolution Software. Je pokračováním klasické hry “Beneath a Steel Sky” z roku 1994. Hra byla vydána v roce 2020 a je dostupná na různých platformách, včetně PC, konzolí a mobilních zařízení.

Jednotlivá loga her jsou majetkem jejich vlastníků a držitelů patřičných práv.